NUVEMA talententeam-d4

07-08-2008 00:00

Met ingang van het nieuwe schaakseizoen gaat de Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij NV uit Baarn de schaakvereniging D4 uit Oosterhout sponsoren. Met het sponsorcontract gaat er bij D4 veel veranderen. Het in de 3e klasse KNSB uitkomende D4 krijgt niet alleen een andere naam, maar bovenal een andere samenstelling en een specifieke doelstelling.

Het team gaat uitsluitend uit jeugdspelers bestaan. Deze spelers komen uit Nederland en België en moeten aan het criterium 'talent' voldoen. De spelers moeten in toenemende mate gaan voldoen aan de trainingsurennorm van NOC*NSF. De ambities zijn hoog omdat de doelstelling is de talenten aansluiting te laten vinden bij de Europese top.

Naast het topteam zal NUVEMA ook twee in de Noord-Brabantse Schaakbond uitkomende teams financieel ondersteunen. Met deze teams wordt vooral in de toekomst geïnvesteerd. Het gaat hierbij om D- en E-jeugd.

De onder de naam NUVEMA talententeam-d4 uitkomende spelers worden getraind door IGM Yge Visser, IM Herman Grooten en FM Petra Schuurman.

 

Document acties
  • Verzenden
  • Afdrukken
 
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.