Mededelingen deel 5

Amersfoort
In Amersfoort werd er in de Meesterklasse A niet alleen voor het kampioenschap gespeeld, ook voor handhaving. De onderste vijf teams degradeerden namelijk terug naar de Promotieklasse A. Dit zijn geworden:
VSV A1, Op Eigen Wieken A1, Zukertort A2, Chesscool A2 en Spijkenisse A1
Een van hun vervangers is HMC (als C kampioen). Daarnaast promoveerden de drie kampioenen in de Promotieklasse A en de beste numemr 2 (zie resultaat hieronder).

Promotieklasse A 
In de Promotieklassen A maakten de koplopers geen fouten in de slotronden. Minerva A1 boekte twee overwinningen in Midden Oost en promoveerde. Baarn is tweede en Assen derde geworden. Assen passeerde in de slotronde Max Euwe doordat laatst genoemde van Pallas verloor.

In Noord West bleef HSV De Eenhoorn zonder puntverlies en promoveerde. VAS werd hier tweede voor Santpoort 2. 

In Zuid West won Charlois Europoort 2 met overmacht en promoveerde daarmee. In de slotronde was zelfs een 2-2 tegen Het Kasteel geen probleem. MSV-VSM klom drie plaatsen door twee overwinningen en werd tweede, Het Kasteel (Wijchen) werd derde door vijf maal (alle!) gelijk te spelen.

Als beste nummer twee van de Promotieklassen is VAS A1 geeindigd. Ook dit team promoveert daardoor naar de Meesterklasse A.
1. VAS A1, 7 mp 13,5 bp (resultaat tegen 7 niet meegerekend)
2. Baarnse A1, 7 mp 10,5 bp (resultaten tegen 7 en 8 niet meegerekend)
3. MSV-VSM A1, 6 mp 10 bp 

Er zijn door dit seizoen geen degradanten in de Promotieklassen door het eerdere terugtrekken van drie teams.

Individuele topscorers 2011

Cat. A

  • Adriaan de Jongh (Amersfoort A1), 7 uit 8
  • Rik Roelofs (SV De Toren Arnhem A1), 7 uit 8

Cat. C

  • Mischa Senders (HMC C1), 8 uit 8

Cat. D

  • Yassine Mouhdad (SV De Toren Arnhem D1), 8 uit 9
  • Simon van Eek (VSV D1), 8 uit 9
  • Kevin Nguyen (SV Klim-Op D1), 8 uit 9

Promotieklasse A

  • Bart Voorn (De Eenhoorn), 6 uit 6

Boetes
Chesscool, €10 wegens niet opkomen aan bord 2 in ronde 8 bij het tweede team van de Meesterklasse A;

  • Baarnse SV, €70 wegens terugtrekken tijdens de competitie van de Meesterklasse D;
  • Amersfoort 2, €10 wegens niet opkomen aan bord 2 in ronde 7 bij het tweede team van de Promotieklasse A;
  • Hoogland, €20 niet opkomen aan bord 1 en 2 in ronde 7 van de Promotieklasse A;

Inschrijving 1e klasse A

Verenigingen die geinteresseerd zijn in de deelname aan de Promotieklasse A 2012 kunnen zich nog via de komende 1e klasse A daarvoor plaatsen. In Midden (SGS) is deze competitie vrijdag al van start gegaan met vier teams.
Stand en uitslagen Promotieklasse A Midden
Voor Noord Oost (FSB, NOSBO, SBO en OSBO) is de inschrijving nog open tot en met 20 december 2011: Inschrijvingsformulier Noord Oost
Voor Noord West en Zuid kunnen verenigingen zich rechtstreeks melden bij de KNSB tot uiterlijk 20 januari 2012 via dit inschrijfformulier: Inschrijvingsformulier Noord West en Zuid
Het speelschema en de locaties worden pas vastgesteld aan de hand van de inschrijvingen.

Ga terug naar de Jeugdclubcompetitiepagina

 

Document acties
  • Verzenden
  • Afdrukken
 
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.