Kalender

24-04-2014
SC Utrecht Open - Utrecht

 

Lees verder...

25-04-2014
sv Amsterdam West 14e Oranje snelschaaktoernooi - Amsterdam

 

Lees verder...

26-04-2014
NK Jeugd (A, B en C) - Rotterdam

 

Lees verder...

26-04-2014
Tweetallen Toernooi - Roosendaal

 

Lees verder...

 
27-04-2014Open rapidkampioenschap van de Leidse Schaakbond - Voorschoten
29-04-2014NK Scholen BO gr. 3, 4 en 5 voorronden NIEUW - Rotterdam
01-05-2014Open kampioenschap van SHTV - Den Haag
01-05-2014Open Kampioenschap van de Drechtstreek 2014 - Sliedrecht - t/m 26-06
02-05-2014Voorjaarstoernooi 2014 - Purmerend - t/m 03-05
02-05-2014Open Wijchens Schaakkampioenschap 2014 - Wijchen
03-05-201418e Open Rapid SV Oisterwijk - Oisterwijk
03-05-2014RSB Open Jeugdkampioenschap doorgeefschaak - Rotterdam
03-05-2014KNSB Internettoernooi seizoen 5 toernooi 18 - PlayChess
05-05-2014Bevrijdingsschaaktoernooi - Wageningen
10-05-2014KNSB-competitie 9e ronde -
11-05-2014Stertrainingen 10 -
13-05-20148e Open Kampioenschap van Woerden - Woerden
16-05-20145e WLC Weekendtoernooi - Eindhoven - t/m 18-05
16-05-2014Karel Kuip Vierkampen - Haarlem - t/m 17-05
17-05-2014NK clubteams (E-categorie) - Barneveld
17-05-2014Open Rapidkampioenschap SHTV - Den Haag
17-05-2014MuConsult Open Apeldoorns Rapidkampioenschap - Apeldoorn
17-05-2014KNSB Internettoernooi seizoen 5 toernooi 19 - PlayChess
21-05-2014Internet Grand Prix Jeugd - toernooi 9 - PlayChess
22-05-2014Open Veens 2014 - Veenendaal
24-05-2014NK Scholen Basis Onderwijs 1e finaledag - Arnhem
24-05-2014RSB Senioren Schaakkampioenschap 2014 - Spijkenisse
24-05-2014Open NK Rapid - Elburg
24-05-201412e Haasje Repid toernooi - Hazerswoude-Rijndijk
24-05-2014Het Martin Walop toernooi om het Open NK Fischer Random Chess 2014 - Amsterdam
25-05-2014Stertrainingen 11 (reservedatum) -
25-05-2014Waalkadetoernooi - Nijmegen
25-05-2014NK Doorgeefschaak 2014 - Amsterdam
29-05-2014NK Jeugd (D-categorie) - Rijswijk - t/m 31-05
29-05-2014Louis Blok Rapidtoernooi - Zandvoort
30-05-2014ASV-Vierkampentoernooi - Arnhem - t/m 31-05
30-05-201441e Open Kampioenschap van Utrecht (OKU) - Maarssen - t/m 01-06
30-05-201442e Vierkamptoernooi - Hillegom - t/m 31-05
31-05-2014jaarlijkse rapidtoernooi Nieuwerkerk - Nieuwerkerk aan den IJssel
31-05-2014NHSB Kampioenschap Snelschaken - Hoorn
31-05-2014KNSB Internettoernooi seizoen 5 toernooi 20 - PlayChess
01-06-201423e Kroegloperstoernooi voor duo’s - Amsterdam
04-06-201410e Midzomerschaaktoernooi - Bovenkarspel
06-06-20148e BPB Limburg Open - Maastricht - t/m 09-06
07-06-2014NK Scholen Basis Onderwijs (reservedatum) -
07-06-201418e Van Noord accountants open snelschaakkampioenschap Bommelerwaard - Zuilichem
08-06-2014Delfts Kroeglopertoernooi - Delft
09-06-201413e Oosten-Toren Open 2014 - Amsterdam
09-06-2014BSG Pinksterrapid - Bussum
09-06-2014BSG Snelschaaktoernooi voor Basisscholieren - Bussum
14-06-2014NK Scholen Basis Onderwijs 2e finale - Arnhem
14-06-2014NK Scholen basisonderwijs finale gr. 3-5 NIEUW - Arnhem
14-06-2014Barneveld Open, 5e editie - Barneveld
14-06-2014Open Kampioenschap van Haarlem Hands and Brains - Haarlem
14-06-2014KNSB Internettoernooi seizoen 5 toernooi 21 - PlayChess
15-06-2014Stertrainingen 12 (reservedatum) -
15-06-2014Johan van Mil toernooi, tevens snelschaakkampioenschap van de NBSB - Eindhoven
15-06-2014Apeldoorns Kroegloperstoernooi - Apeldoorn
16-06-2014Vierde Hilversumse Kroegtoernooi - Hilversum
18-06-2014Internet Grand Prix Jeugd - toernooi 10 - PlayChess
20-06-2014HMC Calder Cup - ‘s-Hertogenbosch - t/m 28-06
20-06-2014HSG Open 2014 - Hilversum - t/m 22-06
21-06-2014Nationale Pupillendag (F t/m H) - Roosendaal
21-06-2014Open Schaakkampioenschap van de Zuid-Hollandse Eilanden - Hellevoetsluis
21-06-2014Jan Zwart Jeugdschaaktoernooi (RSB-GrandPrix toernooi) - Hellevoetsluis
24-06-2014NK internet 2014 - voorronde 1 - Playchess - room 1
25-06-2014NK internet 2014 - voorronde 2 - Playchess - room 1
26-06-2014NK internet 2014 - voorronde 3 - Playchess - room 1
27-06-2014ROC Nova College Schaaktoernooi - GEANNULEERD - Haarlem - t/m 29-06
27-06-2014NK internet 2014 - voorronde 4 - Playchess - room 1
28-06-2014Centraal trainingsweekend - - t/m 29-06
28-06-2014Het HSC/De Legibus Open - Helmond - t/m 29-06
28-06-201415e Rapidtoernooi van Moira-Domtoren - Utrecht
28-06-2014Pleinfestival Max Euwe Centrum - Amsterdam
28-06-2014NK internet 2014 - Finale - Playchess - room 1
28-06-2014KNSB Internettoernooi seizoen 5 toernooi 22 - PlayChess
29-06-201416de HSG Jeugdtoernooi - Hilversum
05-07-201442ste Bilderbergtoernooi - NK Senioren en Veteranen - Oosterbeek - t/m 11-07
05-07-2014Science Park Chess Tournament - Amsterdam - t/m 13-07
11-07-20148e Leiden Chess Tournament - Leiden - t/m 20-07
12-07-2014KNSB Internettoernooi seizoen 5 toernooi 23 - PlayChess
21-07-2014Open NK - Dieren - t/m 31-07
26-07-2014KNSB Internettoernooi seizoen 5 toernooi 24 - PlayChess
02-08-201418e Hogeschool Zeeland Toernooi - Vlissingen - t/m 09-08
03-08-2014Santpoortse Kroeglopertoernooi - Santpoort-Noord
04-08-2014ONJK A t/m G - Borne - t/m 09-08
09-08-2014KNSB Internettoernooi seizoen 5 toernooi 25 - PlayChess
11-08-2014Schaakkamp 2014 - - t/m 15-08
16-08-2014Schaaksimultaan Zomeractiviteiten Gemeente Heemskerk - Heemskerk
23-08-2014Strandschaaktoernooi - Zandvoort
23-08-2014KNSB Internettoernooi seizoen 5 toernooi 26 - PlayChess
29-08-2014Goirles Weekend Kampioenschap - Goirle - t/m 31-08
30-08-2014Helena-schaken Open Kampioenschap van Oostvoorne - Oostvoorne
05-09-2014Open Schaakkampioenschap van Arnhem (OSKA) - Arnhem - t/m 07-09
06-09-201422ste Open Schaakkampioenschap van Gouda - Gouda
06-09-2014RSB Grand Prix Open Jeugd Kampioenschap van Gouda - Gouda
06-09-201411e Hans Sandbrink Memorial - Utrecht
06-09-2014Blitz Meppel 2014 (NK Snelschaken) - Meppel
13-09-2014Stompe Linde Toernooi - Nuenen
13-09-2014KNSB Jeugd Club Competitie 1e speelronde (A, C en D) - Den Bosch
 
 
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.