Jeugd- en meisjeskampioenen Nationale Pupillendag (NK tot en met 7, 8 en 9 jaar) (FGH)

Home / Jeugd- en meisjeskampioenen Nationale Pupillendag (NK tot en met 7, 8 en 9 jaar) (FGH)
Kampioenen Nationale Pupillendag (t/m 7, 8 en 9 jaar)    
Tot 2004 speelde de leeftijdscategorie tot en met 10 jaar bij de Nationale Pupillendag, vanaf 2005 wordt op de Nationale Pupillendag alleen in de categroieen FGH gespeeld.
         
Eregalerij Nationale Pupillendag (NK FGH en tot 2004 ook E)  
Algemeen      
Jaar E: t/m 10 jaar F: t/m 9 jaar G: t/m 8 jaar H: t/m 7 jaar
2018   Gachatur Kazarian Daan Aubel Luna Huang
2017   Mees de Heij Ansh Jakhari Tommy Grooten
2016   Yichen Han Polle van Arendonk Le Phong Nguyen
2015   Alexander Rutten Yichen Han Wendy Huang
2014   Daniel Kutchoukov Lyne Bruggink Yichen Han
2013   Lucas Nguyen Khoi Pham Yichen Han
2012   Maarten Hoeneveld Siem van Dael Luuk van Steenoven
2011   Mick van Randtwijk Jonas Hilwerda Siem van Dael
2010   Robby Kevlishvili Casper Schoppen Eelke de Boer
2009   Anna-Maja Kazarian Robby Kevlishvili Andrew St. George
2008   Robin Lecomte Anna-Maja Kazarian Robby Kevlishvili
2007   Thomas Beerdsen Yassine Mouhdad Cheryl Looijer
2006   Mahsa Bitalzadeh Olav Mostertman Yassine Mouhdad
2005   Stefan Beukema Peter Alexander vd Poel Olivia Meng
2004 Hugo ten Hertog Nick Bijlsma Jan van Overdam Peter Alexander vd Poel
2003 Dirk van den Bosch Arthur Pijpers Diana Dalemans Sjoerd Keijzer
2002 Insik Byun Maurice Schippers Arthur Pijpers Philippe Schippers
2001 Mark Haast Vincent Blom Maurice Schippers Arthur Pijpers
2000 Twan Burg Mark Haast Mehran Kamali Maurice Schippers
1999 Robin Swinkels Wouter Spoelman Thijs van den Bosch Ivan Sakharov
1998 Matthew Tan Roeland Pruijssers Alexander de Vidal Brent Burg
1997 Daniel Stellwagen Matthew Tan Manolis Rietveld Stefan Kuipers
1996 Jan Smeets Daniel Stellwagen Davey Hoogstad Roeland Pruijssers
1995 Jan Smeets Mark Erwich Willem v.d. Brink Remko Snel
1994 Daan Jongsma Jan Smeets Mark Erwich Ivo Schoonman
1993 Moosa Azadmanesh Richard Visser Jan Smeets Mark Erwich
1992 Thomas Willemze Moosa Azadmanesh Richard Visser Jan Smeets
1991 Marten Wortel Gert-Jan Smit Moosa Azadmanesh Daan Jongsma
1990 Dennis de Vreugt Niels Bardelmeijer Thomas Willemze Nathaniel di Paolo
1989 Paul Span Richard Berendsen Dirk van Erp Sebastiaan Steier
1988 Rogier Manten Lucien van Beek Janos Betko Allard Schwenke
        Olav Mostertman
         
Meisjes        
Jaar E: t/m 10 jaar F: t/m 9 jaar G: t/m 8 jaar H: t/m 7 jaar
2018   Sophia Jonkman Sarah-Joy Koorevaar Luna Huang
2017   Lauri Maris Sophia Jonkman Aurelia Heukelom
2016   Manasvita Basa Wendy Huang Aurelia Heukelom
2015   Stella Honkoop Amelia Jonkman Wendy Huang
2014   Kavya Raulji Lyne Bruggink Amelia Jonkman
2013   Circe Janse Kavya Raulji Kimmily Tran
2012   Eva van Harten Alexa Wingate Kimmily Tran
2011   Aliya Scholten Eva van Harten Catharine Hulleman
2010   Anna Marie Hulleman Aliya Scholten Alba Camacho
2009   Anna-Maja Kazarian Joëlle Vuong Alba Camacho
2008   Maaike Keetman Anna-Maja Kazarian Isis Verseef
2007   Olivia Meng Maaike Keetman Cheryl Looijer
2006   Mahsa Bitalzadeh Olivia Meng Maaike Keetman
2005   Myrre Hortensius Willemijn de Voogt Olivia Meng
2004 Lisa Schut Diana Dalemans Myrre Hortensius Willemijn de Voogt
2003 Anne Haast Evie Warmelink Diana Dalemans Mahsa Bitalzadeh
2002 Jeanine de Cloet Anne Haast Evie Warmelink Mahsa Bitalzadeh
2001 Lisa Hortensius Anne van Putten Naomi Snikkers Martine de Jong
2000 Sheila Jacobs Leonore Braggaar Eva Gorter Milly Schakel
1999 Pauline van Nies Sheila Jacobs Leonore Braggaar Denise Slinkert
1998 Biaina Geragousian Kylie Tan Sheila Jacobs Karen Slikboer