Jeugd- en meisjeskampioenen tot en met 14, 16 en 20 jaar (ABC), alfabetisch

Home / Jeugd- en meisjeskampioenen tot en met 14, 16 en 20 jaar (ABC), alfabetisch
Lijst van jeugdkampioenen (op alfabet naam)
     
Naam Jaar Categorie
Alik Tikranian 2013 Jeugd B
Anna-Maja Kazarian 2014 Meisjes B
Anna-Maja Kazarian 2015 Meisjes B
Anna-Maja Kazarian 2015 Meisjes A
Anne Haast 2013 Meisjes A
Anneke Schutte 1976 Meisjes A
Annemarie Benschop 1986 Meisjes A
Annemarie Benschop 1988 Meisjes A
Annemarie Benschop 1989 Meisjes A
Arjette Cameron 1982 Meisjes A
Arlette van Weersel 1999 Meisjes B
Bart von Meijenfeldt 2014 Jeugd A
Benjamin Bok 2008 Jeugd C
Ber den Boer 1987 Jeugd B
Biaina Geragousian 2003 Meisjes B
Biaina Geragousian 2004 Meisjes B
Bianca Muhren 1998 Meisjes A
Bianca Muhren 2003 Meisjes A
Birgitta van Weersel 2000 Meisjes C
Caroline Slingerland 1991 Meisjes B
Catheleijne Sanders 2012 Meisjes B
Cato de Zoeten 2019 Meisjes B
Cheryl Looijer 2012 Meisjes C
Cheryl Looijer 2013 Meisjes C
Cheryl Looijer 2014 Meisjes C
Chiel van Oosterom 2006 Jeugd A
Chistofoor Baljon 1972 Jeugd A
Christov Kleijn 2005 Jeugd C
Christov Kleijn 2007 Jeugd B
Coen Zuidema 1961 Jeugd A
Coen Zuidema 1962 Jeugd A
Daniël Stellwagen 2002 Jeugd A
Dennis Ruijgrok 2004 Jeugd A
Desiree Hamelink 1996 Meisjes B
Desiree Hamelink 1997 Meisjes B
Desiree Hamelink 1999 Meisjes A
Diana Dalemans 2009 Meisjes C
Diana Dalemans 2010 Meisjes B
Dick van Geet 1952 Jeugd A
Dimitri Reinderman 1992 Jeugd A
Donna Schut 2005 Meisjes C
Donna Schut 2006 Jeugd C
Eddie Scholl 1963 Jeugd A
Eelco Kuipers 1991 Jeugd C
Eelco Kuipers 1992 Jeugd B
Eelco Kuipers 1993 Jeugd B
Eelke de Boer 2017 Jeugd C
Eelke de Boer 2018 Jeugd B
Eelke Wiersma 1988 Jeugd B
Eelke Wiersma 1989 Jeugd B
Eline Arendsman 1992 Meisjes C
Els van de Vegt 1983 Meisjes B
Erik van den Doel 1992 Jeugd C
Erik van den Doel 1993 Jeugd C
Eveline Pater 1991 Meisjes C
Evie Warmelink 2009 Meisjes B
Evie Warmelink 2011 Meisjes A
Feline Waardenburg 2019 Meisjes A
Feline Waardenburg 2017 Meisjes A
Feline Waardenburg 2016 Meisjes B
Frans Cuijpers 1980 Jeugd A
Frans Kuijpers 1958 Jeugd A
Frans Kuijpers 1959 Jeugd A
Frans Kuijpers 1960 Jeugd A
Friso Nijboer 1982 Jeugd A
Friso Nijboer 1983 Jeugd A
Frits Roessel 1953 Jeugd A
Frits Roessel 1954 Jeugd A
Frits Roessel 1956 Jeugd A
Gert Ligterink 1969 Jeugd A
Gillian Visschedijk 1998 Meisjes C
Gillian Visschedijk 2002 Meisjes B
Han Janssen 1977 Jeugd A
Hans Böhm 1968 Jeugd A
Hans Kuijf 1981 Jeugd A
Harmen Jonkman 1989 Jeugd C
Harmen Jonkman 1991 Jeugd B
Heleen de Greef 1980 Meisjes A
Heleen de Greef 1983 Meisjes A
Helene Wuts 1989 Meisjes B
Helene Wuts 1990 Meisjes B
Helene Wuts 1992 Meisjes A
Henk Vedder 1993 Jeugd A
Hieke Huistra 1995 Meisjes C
Hing Ting Lai 2016 Jeugd A
Hing Ting Lai 2015 Jeugd A
Hugo ten Hertog 2009 Jeugd B
Hugo ten Hertog 2010 Jeugd B
Imre van Hijum 1991 Jeugd C
Ineke Tichelman 1988 Meisjes B
Ineke Tichelman 1989 Meisjes B
Ineke Tichelman 1990 Meisjes A
Ineke Tichelman 1991 Meisjes A
Jan Smeets 1998 Jeugd C
Jan Smeets 1999 Jeugd C
Jan Timman 1966 Jeugd A
Jan Timman 1967 Jeugd A
Jan van de Mortel 1995 Jeugd A
Jan Werle 1999 Jeugd B
Jan Werle 2003 Jeugd A
Jan Willem de Jong 1995 Jeugd C
Jan Willem van de Griendt 1985 Jeugd B
Jan Willem van de Griendt 1986 Jeugd B
Jasper Broekmeulen 2003 Jeugd B
Jeanine de Cloet 2006 Meisjes C
Jeroen Bosch 1985 Jeugd B
Jeroen Piket 1982 Jeugd B
Jeroen Piket 1983 Jeugd B
Jeroen Piket 1984 Jeugd A
Jessica Harmsen 1982 Meisjes B
Jessica Harmsen 1984 Meisjes A
Jessica Harmsen 1985 Meisjes A
Joan Baart 1976 Jeugd A
John van der Wiel 1978 Jeugd A
Jonas Hilwerda 2019 Jeugd B
Joop van Oosterom 1955 Jeugd A
Joost Berkvens 1999 Jeugd A
Joost Berkvens 2001 Jeugd A
Joost Michielsen 2001 Jeugd C
Joost Michielsen 2005 Jeugd A
Jop Delemarre 1991 Jeugd C
Jop Delemarre 1993 Jeugd B
Jop Delemarre 1994 Jeugd A
Joris Brenninkmeijer 1984 Jeugd B
Joris Brenninkmeijer 1986 Jeugd A
Joris Gerlagh 2012 Jeugd C
Joyce Fongers 1994 Meisjes C
Joyce Fongers 1995 Meisjes A
Joyce Fongers 1997 Meisjes A
Julian van Overdam 2012 Jeugd A
Khoi Pham 2019 Jeugd C
Kim Friesen 1995 Meisjes B
Koen Leenhouts 2000 Jeugd B
Lars Ootes 2010 Jeugd A
Lars Ootes 2011 Jeugd A
Laura Jonker 1989 Meisjes C
Leo Kerkhoff 1964 Jeugd A
Leonore Braggaar 2004 Meisjes C
Leonore Braggaar 2007 Meisjes B
Leonore Braggaar 2009 Meisjes A
Lex Jongsma 1957 Jeugd A
Liam Vrolijk 2019 Jeugd A
Liam Vrolijk 2016 Jeugd C
Liam Vrolijk 2015 Jeugd C
Linda Jap Tjoen San 1991 Meisjes C
Linda Jap Tjoen San 1993 Meisjes B
Lisa Schut 2008 Meisjes C
Loek van Wely 1988 Jeugd A
Loek van Wely 1989 Jeugd A
Lucie van de Vecht 1977 Meisjes A
Lucie van de Vecht 1978 Meisjes A
Lucien van Beek 1994 Jeugd B
Maaike Delemarre 1991 Meisjes B
Maarten Strijbos 1988 Jeugd B
Maartje de Jonge 1993 Meisjes C
Maartje de Jonge 1994 Meisjes B
Maartje de Jonge 1995 Meisjes B
Machteld van Foreest 2018 Jeugd C
Mahsa Bitalzadeh 2010 Meisjes C
Manasvita Basa 2018 Meisjes C
Marc Erwich 2000 Jeugd C
Marc Erwich 2001 Jeugd B
Marc Erwich 2002 Jeugd B
Marc Jonke 1989 Jeugd B
Marc Jonker 1990 Jeugd B
Marcel Beulen 1987 Jeugd A
Marcel Piket 1985 Jeugd A
Marcella Gunther 2008 Meisjes B
Marieke Dirksen 2010 Meisjes A
Marijn den Hertog 2016 Jeugd B
Marijn Visschedijk 2000 Meisjes A
Marisca Kouwenhoven 1990 Meisjes C
Marisca Kouwenhoven 1992 Meisjes B
Marisca Kouwenhoven 1993 Meisjes A
Marisca Kouwenhoven 1994 Meisjes A
Mariska de Mie 1994 Meisjes B
Mariska de Mie 1996 Meisjes A
Marit Adema 2017 Meisjes C
Marjolein Theunissen 1979 Meisjes A
Mark Irwin 1990 Jeugd C
Marleen van Amerongen 1987 Meisjes B
Marlies Bensdorp 1999 Meisjes C
Marlies Bensdorp 2000 Meisjes B
Marlies Bensdorp 2001 Meisjes B
Marlies Bensdorp 2002 Meisjes A
Marlies Bensdorp 2004 Meisjes A
Marlies Bensdorp 2005 Meisjes A
Marlinde Waardenburg 2016 Meisjes C
Marten Wortel 1996 Jeugd B
Martin Martens 1990 Jeugd A
Martine Middelveld 2005 Meisjes B
Martine Middelveld 2007 Meisjes A
Martine Middelveld 2008 Meisjes A
Matthew Tan 2002 Jeugd C
Max Warmerdam 2014 Jeugd C
Max Warmerdam 2015 Jeugd B
Meike Wortel 1996 Meisjes C
Meike Wortel 1998 Meisjes B
Meike Wortel 2001 Meisjes A
Meindert van der Linde 1973 Jeugd A
Melissa Muhren 2001 Meisjes C
Merijn van Delft 1995 Jeugd B
Michael Hoving 1990 Jeugd B
Misjelle Donker 1985 Meisjes B
Moosa Azadmanesh 1997 Jeugd C
Myrre Hortensius 2007 Meisjes C
Nathalie van der Lende 2012 Meisjes A
Nick Maatman 2013 Jeugd A
Nico Vink 1997 Jeugd B
Nico Vink 2000 Jeugd A
Oele Dijkhuis 2017 Jeugd B
Paul de Pender 1996 Jeugd C
Pauline van Nies 2002 Meisjes C
Pauline van Nies 2003 Meisjes C
Pauline van Nies 2006 Meisjes A
Pernette Cameron 1983 Meisjes A
Petra Egbers 1984 Meisjes B
Renate Limbach 1986 Meisjes B
Renske Hania 1997 Meisjes C
Richard Berendsen 1994 Jeugd C
Rob Hartoch 1965 Jeugd A
Rob Witt 1970 Jeugd A
Robby Kevlishvili 2017 Jeugd A
Robby Kevlishvili 2013 Jeugd C
Robin Duson 2017 Meisjes B
Robin Duson 2018 Meisjes A
Robin Duson 2018 Meisjes B
Robin Swinkels 2005 Jeugd B
Robin van Kampen 2007 Jeugd C
Robin van Kampen 2008 Jeugd B
Robin van Kampen 2009 Jeugd A
Roeland Pruijssers 2004 Jeugd B
Roeland Pruijssers 2008 Jeugd A
Roger Meng 2009 Jeugd C
Roger Meng 2011 Jeugd B
Roger Meng 2012 Jeugd B
Roland Eppinga 1991 Jeugd B
Rosa Ratsma 2014 Meisjes A
Roy Dieks 1971 Jeugd A
Roy Dieks 1974 Jeugd A
Roy Dieks 1975 Jeugd A
Rudy Douven 1979 Jeugd A
Ruud Janssen 1996 Jeugd A
Ruud Janssen 1997 Jeugd A
Ruud Janssen 1998 Jeugd A
Sander Blok 1989 Jeugd C
Sander Blok 1990 Jeugd C
Sandra de Blécourt 1992 Meisjes C
Sandra de Blécourt 1994 Meisjes B
Sophia Thoma 2011 Meisjes B
Stan van Gisbergen 1991 Jeugd A
Stefan Beukema 2010 Jeugd C
Sylvia de Vries 1987 Meisjes A
Talitha Munnik 2006 Meisjes B
Thomas Beerdsen 2011 Jeugd C
Thomas Beerdsen 2014 Jeugd B
Thomas Willemze 1998 Jeugd B
Timardi Verhoeff 2016 Meisjes A
Timardi Verhoeff 2013 Meisjes B
Ting Ting Lu 2015 Meisjes C
Twan Burg 2006 Jeugd B
Vincent Rothuis 2003 Jeugd C
Vincent Rothuis 2004 Jeugd C
Wendy Huang 2019 Meisjes C
Wietske Hoogerwerf 1990 Meisjes B
Wiggert Pols 2018 Jeugd A
Willemijn de Voogt 2011 Meisjes C
Wim Geus 1951 Jeugd A
Wouter Spoelman 2007 Jeugd A
Yvette Nagel 1981 Meisjes A